Na widelcu

Wroniecka z jajem

pizza  Foto: sxc

pizza Foto: sxcW nietypowy sposób postanowili przypomnieć o sobie restauratorzy z ulicy Wronieckiej. Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, kawiarnie i restauracje przygotowały dla poznaniaków i turystów niespodziankę.

Każdy lokal będzie można odwiedzić i spróbować zupełnie za darmo specjalności zakładu. Taka okazja nadarzy się w niedzielę (24.03) od godziny 12:00. Dodatkowo goście odwiedzający restauracje i kawiarnie dostaną dokładnie JEDNO JAJECZKO!

To jeszcze nie wszystko, bo za odwiedzenie 7 lokali i zdobycie 7 jajeczek, otrzymuje się wyjątkowy prezent, który można odebrać w dowolnym lokalu. Czego chcieć więcej?

Spędźcie najbliższą niedzielę, wraz z całą rodziną, właśnie na Wronieckiej! – zachęcają pomysłodawcy tej smacznej promocji. Kawiarnie i restauracje obiecują wyśmienitą kuchnię, dużo atrakcji i fantastyczną zabawę!

Z promocji można skorzystać w Kawiarnii FaNaBeRiA, Kawiarni Kamea, Cafe Soho, Taverna Artemis, Kawiarni PIkawka, Restauracji Bretońskiej Patio, Corcovado Cafe oraz Pizzerii Tivoli.

Wroniecka z jajem

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz