smaczneGO

Wielka Szama się zbliża

Wielka Szama  Foto: materiały prasowe

Jesienna edycja, największego festiwalu foodtuckowego, Wielka Szama, odbędzie się w 17 i 18 września. Impreza będzie miała miejsce na parkingu przy Stadionie Poznań.

Trzydzieści food trucków zabierze gości w kulinarną podróż dookoła świata. Będą gruzińskie chaczapuri, tajski pad thai, holenderski kapsalon, pastrami i ukraińskie pielmieni. Nie zabraknie klasyków, czyli soczystych burgerów, belgijski frytek czy chrupiących zapiekanek. Oczywiście będą też pyszne desery, m.in. hiszpańskie churrosy z gorącą nutellą lub owoce w czekoladzie!

Wielka Szama to nie tylko dużo pysznego jedzenia, ale też liczne atrakcje dodatkowe. Na najmłodszych czekać będzie strefa dmuchańców. Wszystkie zjedzone kalorie będzie można wyskakać na bajkowych, dmuchanych zabawkach. Starszych uczestników zainteresują zapewne zawody jedzenia na czas, a na całe rodziny czekać będzie rodzinna gra terenowa. Całkiem dorośli znajdą coś dla siebie w strefie piwa regionalnego – Po godzinach, gdzie będzie można posłuchać wielu ciekawostek na temat złocistego trunku oraz wziąć udział w zawodach kapslowania czy też beer pongu. Jak zawsze odbędzie się też pokaz warzenia piwa.

Na wydarzenie warto zabrać rodzinę, przyjaciół i wspólnie posmakować tych wszystkich pyszności! Na goście czekać będzie strefa konsumpcyjna oraz strefa chill z leżaczkami i muzyką.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz