smaczneGO

Wege Festiwal Poznań w niedzielę w Arenie!

Wege Festiwal w Arenie  Foto: materiały informacyjne / facebook

W niedzielę 21 stycznia odbędzie się kolejna poznańska edycja największej w Polsce imprezy wegetariańsko wegańskiej – Wege Festiwal. Są to targi kulinarne ale i lifestyle. Wystawcy z restauratorzy zaserwują najlepsze ze swoich dań i będą przekonywali odwiedzających, że w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej można się zakochać od pierwszego spróbowania.

Poznaniakom nie jest obcy temat wege, nie boją się też próbować. Świadczy o tym ogrom wegańskich i wegetariańskich knajp, restauracji, kawiarni…

Wege Festiwal to targi, podczas których można dostać potrawy niezawierające mięsa, ryb, owoców morza, żelatyny. To okazja do zdegustowania takich specjałów jak: kremowe hummusy, domowe potrawy w wersji wege, aromatyczne falafele, słodkie baklawy, dodające energii zielone koktajle, bezmięsna burgery, wegańskie pierogi, wegetariańskie smaki z różnych kuchni świata jak i wegańskie ciasta, ciasteczka, lody. To również roślinne kosmetyki, oleje, ręcznie wykonane i nie testowane na zwierzętach.

Podczas tego wydarzenia będzie można również nabyć wegańskie ubrania, torby, gadżety użytku codziennego.

Celem Wege Festiwalu jest uświadamianie nie tylko o kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, ale również o stylu życia. Wege to nie tylko jedzenie, ale i również stan świadomości.

Tradycyjnie obok Wege Festiwalu Poznań odbędzie się targ kosmetyków naturalnych. Będą tam dostępne kosmetyki zarówno handmadeowe, ale i te od większych producentów. Wszystkie z naturalnych składników

Wege Festiwal, niedziela 21 stycznia 2018 (godz. 12-19), Hala Arena

Wydarzenie na faceooku: https://www.facebook.com/events/116161172381395/

Użyte w artykule zdjęcia: materiały informacyjne / facebook

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz