Oborniki

Umył samochód w jeziorze?

Umył samochód w jeziorze  Foto: fb/Hejted Oborniki

Zdjęcie samochodu zaparkowanego częściowo w jeziorze wywołało dość duże poruszenie. Tym bardziej, że pojawiły się sugestie, iż jego właściciel mył swój pojazd korzystając z darmowej wody. Spotka go kara, ale za zupełnie coś innego.

Nie pozdrawiam Pana o rejestracji: PSZ[…]. Który zanieczyszczał wodę na żwirowni w obornikach myjąc swoje auto którym wjechał częściowo do wody – napisał autor zdjęć, które pojawiły się na facebookowym profilu Hejted Oborniki.

Negatywnych komentarzy, co nie powinno dziwić, jest znacznie więcej. Pytanie, czy widoczny na zdjęciach mężczyzna rzeczywiście mył swój samochód.

Nieco inną wersję wydarzeń przedstawili oborniccy policjanci. Do zdarzenia doszło we wtorek 14 września około godziny 15:20, gdy służby zostały poinformowane o tym nietypowym zdarzeniu. Po przybyciu na miejsce patrolu okazało się, że młody mężczyzna przyjechał z kobietą na kąpielisko Żwirki, ale parkując seata ibiza nie zaciągnęli hamulca ręcznego i samochód stoczył się do jeziora.

Podczas działań policjanci znaleźli przy nich narkotyki i środki psychotropowe – informuje sierż.szt. Izabela Leśnik z obornickiej policji – teraz 23-letniej kobiecie grożą 3 lata więzienia, a 38-letni mężczyzna musi się liczyć z większą karą

Mężczyzna był już za ten czyn karany wcześniej, zatem działa w recydywie.

Użyte w artykule zdjęcia: fb/Hejted Oborniki

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz