Winogrady

Udawał pomoc, a okradł staruszkę!

Udawał pomoc, a okradł staruszkę!  Foto: monitoring

Młody mężczyzna zaoferował staruszce pomoc przy wnoszeniu zakupów do mieszkania. Niestety jego intencje były jednak zupełnie inne, a zaoferowana pomoc była tylko sposobem, by okraść kobietę z bejmów!

Mężczyzna, który zaoferował pomoc, wziął od starszej kobiety zakupy – wyjaśnia Maciej Święcichowski – wchodząc klatką schodową zabrał torebkę z dokumentami, telefonem, pieniędzmi i uciekł.

Wszystko działo się na osiedlu Przyjaźni w poniedziałek 12 lipca w godzinach popołudniowych. Niestety Policja dopiero teraz zdecydowała się na publikację zdjęcia tego ejbra*, którego podejrzewa o okadzenie starszej kobiety. Jakość zdjęć z monitoringu nie jest też niestety najlepsza.

Mężczyzna ma około 30-35 lat, wzrost około 170 cm, jest normalnej budowy ciała. Ma krótki, ciemne włosy, brak jest widocznego zarostu, brak też widocznych tatuażu, lub innych cech szczególnych. W dniu zdarzenia ubrany był w szarą koszulkę z krótkim rękawem z zielnym napisem NIKE, spodnie długie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego z białą podeszwą.

Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami z Północy pod numerami telefonów 61 84 14611 i 997 czynnymi całą dobę – apeluje Maciej Święcichowski.

*ejber – w gwarze poznańskiej ma dwa znaczenia: to chuligan, ale też mężczyzna silnej postury, nieokrzesany, pełen temperamentu, a bejmy to pieniądze

Użyte w artykule zdjęcia: monitoring

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz