Na widelcu

Tydzień Zdrowia – wygraj bio produkty i super blender!

Tydzień Zdrowia - wygraj bio produkty i super blender!  Foto: mat. prasowe

Trwający w sieci sklepów Lidl Tydzień Zdrowia to akcja Kupuj naturalnie, ale też okazja do wzięcia udziału w konkursie. Na naszych czytelników czekają atrakcyjne nagrody!

Lista produktów szczególnie polecanych podczas tego tygodnia jest długa. Są na niej sery, kawa, jogurty, pieczywo, kiełki, sałatki, oliwy… Można by wymieniać je długo. Pełną ich listę znajdziecie klikając tutaj.

Mamy dla Was propozycje zabawy i oczywiście nagrody! Na naszych czytelników czeka aż 10 zestawów w których znajdą się takie produkty, jak Intenson Ksylitol, Soczewica zielona, Kuskus, Kasza gryczana, Bio Kawa Crema, BIO oliwa z oliw.,hiszp., Intenson Olej kokosowy rafinowany oraz Intenson Jagody Goji.

Najlepsza odpowiedź zostanie nagrodzona super blenderem! Co trzeba zrobić, by mieć szansę na nagrody?

Po pierwsze na liście polecanych produktów znajdźcie i wymieńcie jeden produkt z Ryneczku Lidla.

Po drugie opiszcie krótko  czym jest dla was natura i jak najlepiej korzystać z jej dobrodziejstw – maksymalnie 140 znaków! Nie jest to łatwe, ale wykonalne.

Na Wasze maile czekamy do niedzieli 8 stycznia do 24:00. Swoje odpowiedzi ślijcie na adres konkurs@lepszyPOZNAN.pl. Zwycięzców wyłonimy w poniedziałek (9.01) i tylko oni otrzymają wiadomość mailową do godziny 13:00.

Użyte w artykule zdjęcia: mat. prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz