Czerwonak Główna Nowe Miasto

Skrzyżowanie Bałtyckiej z Gdyńską już przejezdne

Bałtycka - Gdyńska - skrzyżowanie  Foto: Krzysztof Kaczanowski / PIM

Dziś w nocy przywrócono ruch kołowy na części dróg prowadzących do spalarni śmieci, tym samym , jak informują Poznańskie Inwestycje Miejskie przejezdne jest skrzyżowanie ulic Gdyńskiej/Bałtyckiej.

Bałtycka - Gdyńska - skrzyżowanieUmożliwi to bezpośredni przejazd przez skrzyżowanie od strony centrum Poznania w kierunku Czerwonaka, jak i odwrotnie. Przywrócona zostanie również możliwość przejazdu z ulicy Bałtyckiej w Gdyńską (w kierunku Czerwonaka) oraz z ul. Gdyńskiej w Bałtycką (w kierunku mostu Lecha, jak i Swarzędza).

W dalszej części ulicy Gdyńskiej, w kierunku Czerwonaka ruch nadal odbywać się będzie trasą alternatywną, równoległą do nowo budowanej ul. Gdyńskiej – informują w komunikacie Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Ruch ulicą Bałtycką, na odcinku od skrzyżowania z ul. Hlonda do ok. 200 przed skrzyżowaniem ul. Bałtycka/Gdyńska, odbywać się będzie południową jezdnią ulicy w obu kierunkach. W pełni przejezdna będzie ulica Bałtycka od strony Swarzędza, gdzie kierowcy mają możliwość wykorzystania dodatkowych dróg dojazdowych w kierunku Czerwonaka ulicami Syrenią i do spalarni.

Bałtycka - Gdyńska - skrzyżowanie

Użyte w artykule zdjęcia: Krzysztof Kaczanowski / PIM

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz