Kobylepole

Remont ul. Żywicznej – mogą być problemy

walec  Foto: lepszyPOZNAN/ag

Rozpoczyna się remont fragmentu ulicy Żywicznej. Może to oznaczać poważne problemy dla kierowców, którzy jeżdżą tędy między Poznaniem, a Swarzędzem. Chwilowe problemy mogą również mieć pasażerowie autobusów 55.

Stan nawierzchni ulicy Żywicznej rzeczywiście nie był w najlepszym stanie. Ulica remontowana będzie od ul. ul. Borówki do granic miasta.

Prace wykonywane będą etapami przez Zakład Robót Drogowych – informuje Zarząd Dróg Miejskich – na remontowanym odcinku wprowadzony zostanie ruchu wahadłowy i ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Remont prowadzony będzie etapami, zatem warto w tym rejonie zachować ostrożność i zwracać uwagę na aktualnie obowiązującą organizację ruchu.

Z chwilowymi i miejscowymi utrudnieniami muszą się również liczyć pasażerowie autobusów jeżdżących na trasie linii numer 55.

Na trasie przebiegającej ulicą Żywiczną mogą wystąpić miejscowe i krótkotrwałe wstrzymania przejazdu autobusu – uprzedza Zarząd Transportu Miejskiego – przystanki autobusowe w zależności od prac drogowych mogą być okresowo przesuwane w odniesieniu do normalnych lokalizacji.

Remont ulicy Żywicznej powinien zakończyć się do soboty 13 czerwca.

Remont ulicy Żywicznej

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz