K U L T U R A

Panie proszone są do kina

Z miłości do...  Foto: Z miłości do...

Z miłości do... Foto: Z miłości do...Podczas gdy od czasu do czasu politycy debatują o parytetach w świecie zdominowanym dotąd niemal tylko przez mężczyzn, kinowe sale zawłaszczają panie. Przynajmniej od czasu do czasu. Wraz z Cinema City Poznań Plaza zapraszamy na kolejną, tym razem jesienną, odsłonę Ladies Night. Jedną z atrakcji będzie premiera filmu Z miłości do

Żadna z Pań nie może przegapić październikowej odsłony Ladies Night w Cinema City! – zachęca Wojciech Terpiłowski z poznańskiego kina – namów przyjaciółki i wspólnie skorzystajcie z porad stylistów i ekspertów z dziedziny urody, którzy zdradzą tajemnicę jak zawsze wyglądać promiennie i kobieco, nawet w zimne jesienne dni!

Wszystkie panie, które skorzystają z zaproszenia będą mogły jako pierwsze zobaczyć niezwykły film Z miłości do… W filmie tym występuje między innymi Vanessa Redgrave i Terenc Stamp. Ta brytyjska komedia, jest ponoć równie nieprzewidywalna, co tamtejsza pogoda!

Bądźcie przygotowane na pełen wachlarz emocji – dodaje Wojciech Terpiłowski – jednego możecie być pewne – niezapomnianych wrażeń i chwil pełnych wzruszeń!

Sama premiera doskonale zapowiadającej się komedii to jednak nie wszystko, na co mogą liczyć panie, które przyjdą na Ladies Night.

O komfort i dobre samopoczucie uczestniczek zadbają eksperci z dziedziny pielęgnacji, a każda z Pań otrzyma prezent niespodziankę!zapowiada Iwona Kuźnik z Cinema City Poland – jesień nie może udać się bez październikowej odsłony Ladies Night!

Święto kobiet startuje w City Poznań Plaza już 17 października o godzinie 19:30. Wszystkie atrakcje przewidziane podczas październikowego Ladies Night są w cenie normalnego biletu! Cinema

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz