smaczneGO

[KONKURS] Wielka Szama na Stadionie

Wielka Szama na Stadionie  Foto: materiały prasowe

Po długiej przerwie do Poznania wraca najsmaczniejsza impreza w regionie. Wielka Szama, czyli największy zlot food trucków w Poznaniu, to mnóstwo dobrego jedzenia oraz wiele atrakcji towarzyszących odbędzie się już w ten weekend pod Stadionem Miejskim.

Tym razem do Poznania przyjedzie blisko 40 food trucków z całej Polski. W ich menu będzie można odnaleźć dania meksykańskie, indyjskie, czy autorskie kompozycje inspirowane kuchnią europejską: włoską, bałkańską, holenderską i węgierską. Nie zabraknie dań mięsnych i wegetariańskich, słodkich, słonych, pikantnych i łagodnych. Po spróbowaniu różnych dań należy się deser. W foodtruckowej ofercie pojawią się m.in. lody tajskie, donuty, hiszpańskie churrosy i świeże owoce w czekoladzie.

Po raz kolejny w ramach Wielkiej Szamy odbędzie się też akcja Food trucki kochają zwierzaki. Czworonożni przyjaciele z lokalnego schroniska na pewno merdają ogonkami na samą myśl o zebranych na wydarzeniu potrzebnych im akcesoriach i karmie. Zbiórka odbędzie się w namiocie organizatora.

Czas na konkursowe pytanie – napiszcie nam do jakiego food tuck’a udacie się jako pierwszego i dlaczego. Odpowiedzi wysyłajcie na email konkurs@lepszypoznan.pl. Pamiętajcie by w wiadomości zostawić swoje imię i nazwisko. Do wygrania bony do zrealizowania w food truck’ach na terenie imprezy. Na odpowiedzi czekamy do godziny 21!

Co: Wielka Szama na Stadionie w Poznaniu
Gdzie: Teren przy Stadionie Poznań
Kiedy: 5-6 czerwca w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

WSTĘP WOLNY!

Wielka Szama na Stadionie Foto: materiały prasowe
Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz