autobus 833 | inne linie z przystanku: 219, 219, 833, 833, | |||||||
przystanek Starzyny/Rynkowa | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 17 18 19 22 | 13 12 52 21 26 02 42 22 02 42 42 57 50 25 00 35 22 42 03 | 8 10 12 14 17 19 22 | 27 27 27 27 27 27 28 | 8 10 12 14 17 19 22 | 27 27 27 27 27 27 28 | Starzyny/Rynkowa 2 - Kiekrz/Czereśniowa n/ż 3 - Rokietnica/Os. Kalinowe 5 - Rokietnica/Szkoła 6 - Rokietnica/ROS 7 - Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy 8 - Rokietnica/Rolna n/ż 9 - Rokietnica/Golęcińska n/ż 11 - Kiekrz/Starzyńska n/ż 12 - Kiekrz/Zielona n/ż 13 - Kiekrz/Sanktuarium n/ż 14 - Turystyczna n/ż 15 - Podjazdowa n/ż 16 - Wilków Morskich n/ż 16 - Kiekrz Kościół n/ż 17 - Kiekrz PKM n/ż 18 - Nad Jeziorem n/ż 19 - Chojnicka n/ż 19 - Rekreacyjna n/ż 21 - Stobnicka n/ż 22 - Słupska n/ż 23 - Krzyżowniki n/ż 24 - Międzyzdrojska n/ż 26 - Wichrowa n/ż 27 - Leśnowolska n/ż 29 - Smochowice n/ż 30 - Kołobrzeska n/ż 31 - Tatrzańska n/ż 33 - Pilotów n/ż 34 - Przelot n/ż 35 - Bużańska n/ż 37 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy