autobus 716 | inne linie z przystanku: 710, 716, | |||||||
przystanek Plewiska/Szkolna n/ż | Kierunek: Budziszyńska n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 08 33 56 19 39 59 19 50 12 36 07 39 59 19 54 11 51 21 34 54 24 50 17 40 59 33 52 22 52 12 32 24 39 54 42 09 48 23 18 48 | Chomęcice/Środkowa Chomęcice/Szkoła n/ż Głuchowo/Morelowa n/ż Gołuski/Pętla Gołuski/Szkolna n/ż Głuchowo/Spokojna n/ż Głuchowo/Stawna Głuchowo/Tęczowa n/ż Komorniki/Topolowa Komorniki/Ks.Malinowskiego Komorniki/Ks.Wawrzyniaka n/ż Plewiska/Szkolna n/ż 1 - Plewiska/Szkoła 2 - Plewiska/Straż Pożarna 3 - Plewiska/Rynek n/ż 4 - Plewiska/Skryta n/ż 5 - Plewiska/Południowa n/ż 6 - Plewiska/Wołczyńska n/ż 7 - Junikowo PKM 8 - Twardogórska n/ż 9 - Junikowo n/ż 10 - Cmentarna n/ż 11 - Grotkowska n/ż 12 - Budziszyńska n/ż | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy