autobus 716 | inne linie z przystanku: 703, 705, 716, 729, | |||||||
przystanek Chomęcice/Szkoła n/ż | Kierunek: Budziszyńska n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 6 7 8 13 14 15 16 19 21 | 26 45 58 53 36 26 19 08 28 11 | Chomęcice/Środkowa Chomęcice/Szkoła n/ż 1 - Głuchowo/Morelowa n/ż 2 - Gołuski/Pętla 3 - Gołuski/Szkolna n/ż 4 - Głuchowo/Spokojna n/ż 5 - Głuchowo/Stawna 6 - Głuchowo/Tęczowa n/ż 8 - Komorniki/Topolowa 9 - Komorniki/Ks.Malinowskiego 11 - Komorniki/Ks.Wawrzyniaka n/ż 13 - Plewiska/Szkolna n/ż 14 - Plewiska/Szkoła 15 - Plewiska/Straż Pożarna 16 - Plewiska/Rynek n/ż 17 - Plewiska/Skryta n/ż 18 - Plewiska/Południowa n/ż 19 - Plewiska/Wołczyńska n/ż 20 - Junikowo PKM 21 - Twardogórska n/ż 22 - Junikowo n/ż 23 - Cmentarna n/ż 24 - Grotkowska n/ż 25 - Budziszyńska n/ż | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy