autobus 703 | inne linie z przystanku: 250, 703, 705, | |||||||
przystanek Chomęcice/Wspólna n/ż | Kierunek: Konarzewo/Pętla n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 10 15 16 | 27A 59A 35 05 55 33A 11P 31B | Górczyn PKM Bojanowska n/ż Ostatnia n/ż Kowalewicka Wiadukt n/ż Sycowska Centrum Handlowe Komorniki/Magazynowa n/ż Komorniki/Nowa n/ż Komorniki/Centrum n/ż Komorniki/Jeziorna n/ż Szreniawa/PKM Szreniawa/Dworcowa n/ż Rosnowo/ n/ż Chomęcice/Wspólna n/ż 1 - Chomęcice/Jesionowa n/ż 2 - Chomęcice/Środkowa 3 - Chomęcice/Szkoła n/ż 5 - Konarzewo/S5 n/ż 6 - Konarzewo/Os. 25-lecia n/ż 7 - Konarzewo/Pętla n/ż | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy