autobus 163 | inne linie z przystanku: 163, 182, 212, 222, | |||||||
przystanek Brzask n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 55 14 29 47 03 18 33 48 04 20 35 50 05 20 35 50 04 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 04 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 06 18 33 48 03 18 33 48 03 18 30 48 07 27 47 07 27 47 07 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 06 26 47 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 09 28 48 08 28 48 08 28 48 07 27 47 07 27 47 07 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 09 28 48 08 28 48 08 28 48 07 27 47 07 27 47 07 | Garbary PKM Grochowe Łąki n/ż Małe Garbary Solna n/ż Libelta n/ż Zamek n/ż Rondo Kaponiera Bałtyk n/ż Szylinga n/ż Polna Szpital n/ż Grodziska n/ż Szpitalna n/ż Brzask n/ż 2 - Marcelińska n/ż 4 - Rycerska n/ż 5 - Marszałkowska n/ż 7 - Stadion Miejski n/ż 8 - Taczanowskiego 10 - Ściegiennego n/ż 12 - Kordeckiego n/ż 13 - Częstochowska n/ż 15 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy