autobus 163 | inne linie z przystanku: 163, 182, | |||||||
przystanek Brzask | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 55 14 29 47 03 18 33 48 04 20 35 50 05 20 35 50 04 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 04 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 06 18 33 48 03 18 33 48 03 18 30 48 07 27 47 07 27 47 07 | Garbary PKM Grochowe Łąki Małe Garbary Solna Libelta Zamek Rondo Kaponiera Bałtyk Szylinga Polna Szpital Grodziska Szpitalna Brzask 2 - Marcelińska 5 - Rycerska 6 - Marszałkowska 8 - Stadion Miejski 9 - Taczanowskiego 11 - Ściegiennego 13 - Kordeckiego 14 - Częstochowska n/ż 16 - Górczyn PKM | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji