autobus 163 | inne linie z przystanku: 145, 163, 191, 193, 212, | |||||||
przystanek Rycerska n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 18 34 52 08 23 38 53 09 25 40 55 10 25 40 55 09 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 09 25 40 55 10 25 40 55 10 25 41 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 11 23 38 53 08 23 38 53 08 23 34 52 11 31 51 11 31 51 11 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10 30 51 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 13 32 52 12 32 52 12 32 52 11 31 51 11 31 51 11 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 13 32 52 12 32 52 12 32 52 11 31 51 11 31 51 11 | Garbary PKM Grochowe Łąki n/ż Małe Garbary Solna n/ż Libelta n/ż Zamek n/ż Rondo Kaponiera Bałtyk n/ż Szylinga n/ż Polna Szpital n/ż Grodziska n/ż Szpitalna n/ż Brzask n/ż Marcelińska n/ż Rycerska n/ż 1 - Marszałkowska n/ż 3 - Stadion Miejski n/ż 4 - Taczanowskiego 6 - Ściegiennego n/ż 8 - Kordeckiego n/ż 9 - Częstochowska n/ż 11 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy