autobus 146 | inne linie z przystanku: 146, 169, 218, | |||||||
przystanek Os. Łokietka n/ż | Kierunek: Stary Strzeszyn | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 02 32 01 27 57 27 57 27 59 29 59 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 30 00 29 59 29 59 29 59 29 04 39 | Boranta Bogusława n/ż Bronisza n/ż Rubież n/ż Naramowice n/ż Os. Łokietka n/ż 1 - Kupały n/ż 2 - Łużycka n/ż 3 - Stoińskiego 4 - Kurpińskiego 5 - Os. Śmiałego n/ż 7 - Szymanowskiego n/ż 8 - Os. Zygmunta Starego n/ż 9 - Os. Marysieńki n/ż 10 - Wiedeńska n/ż 12 - Mateckiego 13 - Łęgowskiego n/ż 14 - Łęgowskiego Wiadukt n/ż 15 - Szarych Szeregów I n/ż 16 - Szarych Szeregów 17 - Białczańska n/ż 18 - Synów Pułku n/ż 19 - Sucholeska n/ż 20 - Strzeszyn PKM n/ż 22 - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż 23 - Stary Strzeszyn | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy