|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
10
| inne linie z przystanku: 3, 10, 146, 167, 169, 214, 218, 224, 911, | |
|
przystanek Naramowice n/ż | Kierunek: Dębiec PKM |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 48 03 17 31 46 01 16 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 16 21G 31 46 49 W 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 33F 41 48F 01 06 W 21 27F 41 01 21 41 01 21 41 01 21 44F 01G
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 44F 01G
| 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 09 39 09 39 09 39 09 39 09 39 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 44F 01G
| Błażeja Jasna Rola Os. Łokietka Naramowice n/ż 1 - Lechicka/Naramowicka 3 - Włodarska 4 - Serbska 5 - Wilczak 6 - Przełajowa 7 - Kmieca 9 - Pasieka 10 - Żniwna 11 - Armii Poznań 13 - Wielkopolska 14 - Poznańska 16 - Most Teatralny 17 - Rondo Kaponiera 19 - Most Dworcowy n/ż 20 - Dworzec Zachodni 21 - Park Wilsona n/ż 22 - Rynek Łazarski n/ż 23 - Głogowska/Hetmańska n/ż 24 - Głogowska/Hetmańska n/ż 26 - Rynek Łazarski n/ż 28 - Park Wilsona n/ż 30 - Dworzec Zachodni 32 - Poznań Główny 33 - Wierzbięcice 35 - Św. Czesława n/ż 36 - Franowo 37 - Szwajcarska 38 - Szwedzka 39 - Piaśnicka/Kurlandzka 40 - Piaśnicka Rynek 41 - Os. Lecha 42 - Os. Tysiąclecia 43 - Łacina 44 - Polanka 45 - Kórnicka 46 - Kórnicka 47 - Rondo Rataje 48 - Rondo Rataje n/ż 49 - Serafitek n/ż 50 - AWF 51 - Półwiejska 52 - Różana 53 - Rynek Wildecki n/ż 55 - Kosińskiego n/ż 56 - Pamiątkowa n/ż 57 - Traugutta 58 - Rolna 59 - Hetmańska Wiadukt 60 - Rondo Starołęka 61 - Rondo Starołęka 62 - Rondo Żegrze 63 - Rondo Żegrze 64 - Żegrze I 65 - Żegrze II 66 - Żegrze III 67 - Os. Czecha 68 - Piaśnicka Rynek 69 - Piaśnicka/Kurlandzka 70 - Szwedzka 71 - Szwajcarska 72 - Franowo 73 - Traugutta 74 - HCP 76 - Wspólna 77 - Dębiec PKM
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |