Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
10
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
5
,
6
,
6
,
7
,
7
,
9
,
9
,
10
,
10
,
12
,
12
,
13
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
201
,
202
,
przystanek Os. Lecha
Kierunek: Dębiec PKM
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
35 44
4
43
7
10
53
40
Błażeja
Jasna Rola
Os. Łokietka
Naramowice n/ż
Lechicka/Naramowicka
Włodarska
Serbska
Wilczak
Przełajowa
Kmieca
Pasieka
Żniwna
Armii Poznań
Wielkopolska
Poznańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Most Dworcowy n/ż
Dworzec Zachodni n/ż
Park Wilsona n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Głogowska/Hetmańska n/ż
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Park Wilsona n/ż
Dworzec Zachodni
Poznań Główny
Wierzbięcice
Św. Czesława n/ż
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Lecha
1 - Os. Tysiąclecia
2 - Łacina
3 - Polanka
4 - Kórnicka
5 - Kórnicka
6 - Rondo Rataje
7 - Unii Lubelskiej
8 - Tadeuszak
9 - Rondo Żegrze
10 - Rondo Starołęka
11 - Rondo Starołęka
12 - Os. Rzeczypospolitej
13 - Os. Piastowskie
14 - Wioślarska n/ż
15 - Rondo Rataje n/ż
16 - Rondo Rataje n/ż
17 - Serafitek n/ż
18 - AWF
19 - Półwiejska
20 - Różana
21 - Rynek Wildecki n/ż
23 - Kosińskiego n/ż
24 - Pamiątkowa n/ż
25 - Rolna
26 - Hetmańska Wiadukt
27 - Rondo Starołęka
28 - Rondo Starołęka
29 - Rondo Żegrze
30 - Rondo Żegrze
31 - Żegrze I
32 - Żegrze II
33 - Żegrze III
34 - Os. Czecha
35 - Piaśnicka Rynek
36 - Piaśnicka/Kurlandzka
37 - Szwedzka
38 - Szwajcarska
39 - Franowo
40 - Głogowska/Hetmańska
41 - Kolejowa
42 - Traugutta
43 - Traugutta
44 - HCP
46 - Wspólna
47 - Dębiec PKM
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911