autobus 603 | inne linie z przystanku: 149, 171, 176, 215, 603, | |||||||
przystanek Łozowa n/ż | Kierunek: Garbary PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 45 25 57 27 47 09 21S 31 54 31 01 33 03 33 03 33 00 30 00 30 00 17 39 03 20 46 06 33 03 33 02 30 00 30 10 48 28 28 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 25 09 47 27 07 47 27 08 43 23 58 38 18 58 38 18 58 38 13 53 27 16 51 31 08 48 28 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | 25 09 47 27 07 47 27 08 43 23 58 38 18 58 38 18 58 38 13 53 27 16 51 31 08 48 | Łęczyca/Dworcowa Luboń/Lasek n/ż Luboń/Rutkiewicz Luboń/Park Siewcy Luboń/Ratajskiego Luboń/Zespół Szkół Luboń/Dębiecka n/ż Os. Dębina Azaliowa n/ż Łozowa n/ż 1 - Malinowa n/ż 2 - Dolna Wilda n/ż 3 - Piastowska n/ż 4 - Dębina n/ż 5 - Hetmańska Wiadukt 6 - Droga Dębińska n/ż 7 - Bielniki n/ż 9 - AWF 10 - Most Św. Rocha 12 - Mostowa n/ż 13 - Wielka n/ż 15 - Małe Garbary 17 - Garbary PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy