autobus 603 | inne linie z przystanku: 602, 603, 651, | |||||||
przystanek Luboń/Zespół Szkół | Kierunek: Garbary PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 19 49 19 39 59 20 43 20 50 25 55 25 55 25 52 22 52 22 52 09 29 53 10 36 56 23 53 23 53 22 52 22 02 40 20 20 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 19 02 40 20 00 40 20 00 35 15 50 30 10 50 30 10 50 30 05 45 20 09 44 24 01 41 21 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | 19 02 40 20 00 40 20 00 35 15 50 30 10 50 30 10 50 30 05 45 20 09 44 24 01 41 | Łęczyca/Dworcowa Luboń/Lasek n/ż Luboń/Rutkiewicz Luboń/Park Siewcy Luboń/Ratajskiego Luboń/Zespół Szkół 1 - Luboń/Dębiecka n/ż 4 - Os. Dębina 6 - Azaliowa n/ż 7 - Łozowa n/ż 8 - Malinowa n/ż 9 - Dolna Wilda n/ż 10 - Piastowska n/ż 11 - Dębina n/ż 12 - Hetmańska Wiadukt 13 - Droga Dębińska n/ż 14 - Bielniki n/ż 16 - AWF 17 - Most Św. Rocha 19 - Mostowa n/ż 20 - Wielka n/ż 22 - Małe Garbary 24 - Garbary PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy