autobus 603 | inne linie z przystanku: 603, | |||||||
przystanek Piastowska n/ż | Kierunek: Garbary PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 48 28 02 32 52 14 26S 36 59 36 06 38 08 38 08 38 05 35 05 35 05 22 44 08 25 51 11 38 08 38 07 35 05 35 15 52 32 32 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 28 12 50 30 10 50 30 11 46 26 01 41 21 01 41 21 01 41 16 56 30 19 54 35 12 52 32 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | 28 12 50 30 10 50 30 11 46 26 01 41 21 01 41 21 01 41 16 56 30 19 54 35 12 52 | Łęczyca/Dworcowa Luboń/Lasek n/ż Luboń/Rutkiewicz Luboń/Park Siewcy Luboń/Ratajskiego Luboń/Zespół Szkół Luboń/Dębiecka n/ż Os. Dębina Azaliowa n/ż Łozowa n/ż Malinowa n/ż Dolna Wilda n/ż Piastowska n/ż 1 - Dębina n/ż 2 - Hetmańska Wiadukt 3 - Droga Dębińska n/ż 4 - Bielniki n/ż 6 - AWF 7 - Most Św. Rocha 9 - Mostowa n/ż 10 - Wielka n/ż 12 - Małe Garbary 14 - Garbary PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy