tramwaj 2 | inne linie z przystanku: 2, 100, 102, 164, | |||||||
przystanek Rynek Jeżycki | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 52 04 19 34 49 57 04 19 29 34 49 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 14 19 34 49 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 47 01 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 14 41 11 41 11 41 11 41 11 41 11 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 | Dębiec PKM Wspólna HCP Traugutta Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Pamiątkowa Kosińskiego Rynek Wildecki Różana Wierzbięcice Poznań Główny Dworzec Zachodni Park Wilsona Rynek Łazarski Głogowska/Hetmańska Wierzbięcice Półwiejska AWF Serafitek Rondo Rataje Rondo Rataje Wioślarska Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM AWF Łąkowa Pl. Wiosny Ludów Aleje Marcinkowskiego 27 Grudnia Gwarna Zamek Głogowska/Hetmańska Rynek Łazarski Park Wilsona Dworzec Zachodni Poznań Główny Poznań Główny Uniwersytet Ekonomiczny Rondo Kaponiera Stare Zoo n/ż Kraszewskiego Rynek Jeżycki 2 - Polna 4 - Żeromskiego 6 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji