Oborniki smaczneGO

Festiwal Smaków Food Trucków

Festiwal Smaków Food Trucków  Foto: fb / Gmina Oborniki

Jeszcze dzisiaj można skosztować dań przygotowanych w mobilnych kuchniach w ramach trzeciego już Festiwalu Smaków Food Trucków w Obornikach.

III Festiwal Smaków Food Trucków w Obornikach Foto: Gmina Oborniki

W pięknych okolicznościach przyrody, w sąsiedztwie jeziora, możemy skorzystać z bardzo różnorodnej oferty smaków. Są uwielbiane przez wszystkich burgery, są lody dla ochłody, ale też egzotyczne dania kuchni azjatyckiej.

Na pewno poczujemy tutaj piknikową, rodzinną atmosferę. Została na miejscu przygotowana nie tylko strefa w której możemy coś smacznego zjeść, ale także dodatkowe atrakcje. Jest zatem strefa chilloutu, strefa dla najmłodszych, dmuchane atrakcje, konkursy, gry terenowe, zawody jedzenia na czas oraz wspólne wybory najsmaczniejszego food trucka. 

Jeśli lubisz dobrze zjeść i odkrywać nowe smaki, spędzać czas w towarzystwie przyjaciół i rodziny, to wydarzenie jest dla Ciebie! – przekonują organizatorzy – tęskniącym za dalekimi podróżami polecamy smakołyki rodem z Meksyku, Chin lub Hiszpanii.

W drugim dniu imprezy czekają na gości Szefowie kuchni z Wheel Meal (kuchnia meksykańska), Chinkali (gruzińskie pierogi), churrosamigos (hiszpańskie pączki z dodatkami), Pan Baozi (chińskie bułeczki baozi), Kill Grill Burger & Sandwich Bar, Świnki Trzy (pulled pork), Belgijki (frytki belgijskie), Wokgang (makarony z woka), Beef’N’Roll (burgery), Tajski MIŚ (lody tajskie), Jack Burger, Chicken VIBE (dania z kurczaka), Kultowe Zapiekanki (klasyka polskiego street foodu), Fragola (świeże owoce w czekoladzie), ParaBuch (pierożki dim sum).

Ta smaczna impreza odbywa się na Kąpielisku Miejskim Żwirki. W niedzielę zapraszamy od 12:00 do 20:00.

Użyte w artykule zdjęcia: fb / Gmina Oborniki

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz