smaczneGO

Wkrótce Poznańskie Targi Piwne

Poznańskie Targi Piwne  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Najbliższa edycja Poznańskich Targów Piwnych odbędzie się pod koniec lipca. Będzie to także okazja skosztować dań z różnych stron świata.

Lipcowe Targi Piwne będą już ósmą odsłoną tego popularnego, nie tylko wśród piwoszy, wydarzenia. Poznańskie Targi Piwne & Street Food Spot to doskonała okazja do spotkań z przyjaciółmi.

Na Poznańskich Targach Piwnych każdy, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z piwem, czy od lat interesuje się tematem, znajdzie coś dla siebie – przekonują organizatorzy – możliwość rozmowy, wymiany doświadczeń, degustacji, a także ciekawe prelekcje i koncerty, to wszystko przeplata się tworząc niesamowitą atmosferę wydarzenia.

W tej chwili na liście wystawców jest 37 browarów i dystrybutorów piw rzemieślniczych. Uzupełnieniem oferty piwnej będzie Street Food Spot. To bogata oferta jedzenia ze wszystkich stron świata, którą proponować będzie 14 punktów gastronomicznych.

Wśród dodatkowych atrakcji będzie także piwna joga, pokazy wrestlingu, Piwna Matura czy bieg Piwna Mila oraz Silent Disco. 

Kolejna edycja Poznańskich Targów Piwnych odbędzie się 30 i 31 sierpnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznańskie Targi Piwne Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter
Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz