Na widelcu

Tylko dla osób pełnoletnich

Poznańskie Targi Piwne  Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab 10.1

Poznańskie Targi Piwne Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab 10.1Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie łączące charakter imprezy targowej ze świętem, podczas którego będzie można celebrować jeden z najstarszych trunków na świecie. Na Targach będzie można można spróbować wielu piw, uwarzonych w dziesiątkach browarów w Polsce i na świecie.

Targi to prawdziwa uczta dla zmysłów – okazja do spróbowania najwyższej jakości produktów: poza większością polskich piw rzemieślniczych, również aromatyczne sery prosto z niewielkiego gospodarstwa wielkopolskiego, tradycyjne wędliny czy pieczone kasztany.

Oprócz degustacji odbędą się także spotkania piwowarów domowych, którzy będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami; fanów z najbardziej znanymi blogerami piwnymi; gości z niesamowitymi osobami, jakimi są piwowarzy z niewielkich browarów rzemieślniczych.

Będzie można odwiedzić 40 stoisk piwnych: 21 polskich browarów przyjedzie osobiście, a kolejnych kilkadziesiąt browarów polskich i zagranicznych reprezentują puby i hurtownicy. W ten weekend zadebiutuje też jeden zupełnie nowy browar – Kraftwerk, a na chwilę obecną wiemy już, że właśnie u nas odbędzie się ponad 10 premier nowych piw! – zapewniają organizatorzy.

Poznańskie Targi Piwne odbywać się będą od piątku 14 listopada do niedzieli 16 listopada w hali 3A na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Przez pierwsze dwa dni wstęp na targi jest płatny i wynosi 5 zł.

Poznańskie Targi Piwne Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab 10.1

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz