autobus 425 | inne linie z przystanku: 425, | |||||||
przystanek Żywiczna n/ż | Kierunek: Zalasewo/Os. Leśne | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 32Z 02Z 32Z 50Z 10Z 32Z 50Z 10 32Z 02Z 32 02 32 02 32 02 32 02 32 02 32Z 52Z 12Z 32 52Z 12Z 32 52Z 32 02 32 02 32 02 32 02 32 02 32 13 | Franowo Franowo n/ż Folwarczna n/ż Kobylepole n/ż Schronisko Dla Zwierząt n/ż Darzybór n/ż Borówki Żywiczna n/ż 1 - Żywiczna Nastawnia n/ż 2 - Swarzędz/Szumana 4 - Swarzędz/Przybylskiego 5 - Swarzędz/Os. Cegielskiego 6 - Swarzędz/Os. Raczyńskiego 7 - Swarzędz/Kupiecka 8 - Zalasewo/Planetarna Szkoła 9 - Zalasewo/Os. Zamoyskiego 10 - Zalasewo/Heweliusza Szkoła 11 - Zalasewo/Transportowa n/ż 12 - Zalasewo/Os. Leśne | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy