Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zbliża się kolejna edycja Wings for Life World Run
Bieg Krokodyla
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
215
nocny
inne linie z przystanku:
169
,
185
,
190
,
193
,
215
,
przystanek Os. Jagiełły n/ż
Kierunek: Luboń/Kręta
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
0
1
2
3
4
23
38
38L
38L
38
38R
38L
0
1
2
3
4
23
38
38L
38L
38
38R
08 38L
0
1
2
3
4
5
23
08 38W
08 38L
08 38W
08 38
08 38
08 35
38L
Os. Sobieskiego
Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
Wiedeńska n/ż
Os. Marysieńki n/ż
Wieża RTV n/ż
Os. Jagiełły n/ż
1 - Os. Chrobrego n/ż
2 - Suszki n/ż
2 - Włościańska n/ż
4 - Umultowska n/ż
5 - Wiktoria n/ż
6 - Połabska n/ż
7 - Os. Zwycięstwa n/ż
8 - Aleje Solidarności n/ż
9 - Wyłom n/ż
9 - Księcia Mieszka I n/ż
10 - Słowiańska n/ż
11 - Urbanowska n/ż
12 - Przepadek n/ż
13 - Urząd Marszałkowski n/ż
14 - Libelta n/ż
16 - Most Teatralny
17 - Rondo Kaponiera
18 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
19 - Poznań Główny n/ż
19 - Poznań Główny n/ż
21 - Św. Czesława n/ż
22 - Rynek Wildecki n/ż
24 - Kosińskiego n/ż
25 - Pamiątkowa n/ż
27 - Traugutta
28 - Rolna
29 - IPN n/ż
30 - Tokarska n/ż
31 - Piastowska n/ż
32 - Malinowa n/ż
33 - Łozowa n/ż
34 - Azaliowa n/ż
36 - Os. Dębina
38 - Luboń/Przemysłowa n/ż
40 - Luboń/Niepodległości n/ż
42 - Luboń/Os. Lubonianka n/ż
44 - Luboń/Straż Pożarna n/ż
46 - Luboń/Sikorskiego n/ż
48 - Luboń/Unijna n/ż
50 - Luboń/Pl. Bojanowskiego n/ż
52 - Luboń/Żabikowo n/ż
54 - Luboń/Traugutta n/ż
56 - Luboń/Klonowa n/ż
58 - Luboń/Kołłątaja n/ż
60 - Luboń/Szkolna n/ż
62 - Luboń/Wojska Polskiego n/ż
64 - Luboń/Targowa n/ż
66 - Luboń/Parkowa n/ż
68 - Luboń/Kościół n/ż
70 - Luboń/Ośrodek Kultury n/ż
72 - Luboń/Podgórna n/ż
74 - Luboń/Kręta
76 - Wiry/Nowa n/ż
78 - Wiry/PKM n/ż
80 - Wiry/Laskowska n/ż
82 - Wiry/Kościół n/ż
84 - Wiry/Kościół
86 - Luboń/Kręta
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911