autobus 193 | inne linie z przystanku: 169, 185, 190, 193, 215, | |||||||
przystanek Os. Jagiełły n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 53 08 23 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 39 54 09 24 39 54 09 24 39 59 19 39 59 19 39 59J 19J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 03S 23S 44S 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 04 24 44 04 24 44 04 20 39 59 19 39 59 19 39 59J 19J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 20# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59Z 19Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż 1 - Os. Chrobrego n/ż 3 - Suszki n/ż 4 - Włościańska n/ż 5 - Piątkowska 7 - Trójpole n/ż 9 - Os. Winiary n/ż 10 - Witosa Wiadukt n/ż 11 - Witosa Kładka n/ż 12 - Wojska Polskiego 14 - Niestachowska n/ż 15 - Żeromskiego 16 - Żeromskiego n/ż 18 - Ogrody n/ż 20 - Szpitalna 21 - Swoboda 23 - Bułgarska/Polska n/ż 24 - Kolorowa 26 - Bułgarska/Polska n/ż 27 - Ognik n/ż 28 - Rycerska n/ż 29 - Marszałkowska n/ż 31 - Stadion Miejski n/ż 32 - Węgorka n/ż 34 - Rondo Skubiszewskiego 36 - Jawornicka 37 - Os. Kopernika n/ż 38 - Trębacka n/ż 39 - Ściegiennego n/ż 41 - Kordeckiego n/ż 42 - Częstochowska n/ż 44 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy