autobus 171 | inne linie z przystanku: 170, 171, 178, 183, 191, 215, 322, | |||||||
przystanek Połabska n/ż | Kierunek: Os. Dębina | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 09 23 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40L 00L | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 02 22 42 02 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40L 00L | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40L 00L | Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Os. Kosmonautów n/ż Rondo Solidarności Połabska n/ż 1 - Os. Zwycięstwa n/ż 3 - Aleje Solidarności n/ż 4 - Wyłom n/ż 5 - Księcia Mieszka I n/ż 6 - Słowiańska n/ż 7 - Urbanowska n/ż 8 - Przepadek n/ż 9 - Urząd Marszałkowski n/ż 11 - Libelta n/ż 13 - Zamek n/ż 14 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 15 - Poznań Główny n/ż 17 - Poznań Główny n/ż 19 - Niedziałkowskiego 20 - Bergera 21 - ZNTK 22 - Robocza 24 - Pamiątkowa n/ż 26 - Rolna 27 - IPN n/ż 28 - Tokarska n/ż 30 - Piastowska n/ż 31 - Malinowa n/ż 32 - Łozowa n/ż 33 - Azaliowa n/ż 34 - Os. Dębina | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy