autobus 171 | inne linie z przystanku: 168, 171, 215, | |||||||
przystanek Księcia Mieszka I n/ż | Kierunek: Os. Dębina | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 28 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45L 05L | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 27 47 07 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45L 05L | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45L 05L | Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Os. Kosmonautów n/ż Rondo Solidarności Połabska n/ż Os. Zwycięstwa n/ż Aleje Solidarności n/ż Wyłom n/ż Księcia Mieszka I n/ż 1 - Słowiańska n/ż 2 - Urbanowska n/ż 3 - Przepadek n/ż 4 - Urząd Marszałkowski n/ż 6 - Libelta n/ż 8 - Zamek n/ż 9 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 10 - Poznań Główny n/ż 12 - Poznań Główny n/ż 14 - Niedziałkowskiego 15 - Bergera 16 - ZNTK 17 - Robocza 19 - Pamiątkowa n/ż 21 - Rolna 22 - IPN n/ż 23 - Tokarska n/ż 25 - Piastowska n/ż 26 - Malinowa n/ż 27 - Łozowa n/ż 28 - Azaliowa n/ż 29 - Os. Dębina | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy