autobus 171 | inne linie z przystanku: 169, 171, 178, 182, 185, 218, | |||||||
przystanek Os. Kosmonautów n/ż | Kierunek: Os. Dębina | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 06 20 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37L 57L | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 59 19 39 59 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37L 57L | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37L 57L | Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Os. Kosmonautów n/ż 1 - Rondo Solidarności 3 - Połabska n/ż 4 - Os. Zwycięstwa n/ż 6 - Aleje Solidarności n/ż 7 - Wyłom n/ż 8 - Księcia Mieszka I n/ż 9 - Słowiańska n/ż 10 - Urbanowska n/ż 11 - Przepadek n/ż 12 - Urząd Marszałkowski n/ż 14 - Libelta n/ż 16 - Zamek n/ż 17 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 18 - Poznań Główny n/ż 20 - Poznań Główny n/ż 22 - Niedziałkowskiego 23 - Bergera 24 - ZNTK 25 - Robocza 27 - Pamiątkowa n/ż 29 - Rolna 30 - IPN n/ż 31 - Tokarska n/ż 33 - Piastowska n/ż 34 - Malinowa n/ż 35 - Łozowa n/ż 36 - Azaliowa n/ż 37 - Os. Dębina | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy