Amy Macdonald w Poznaniu

Autor: irag. Poznań, 13 Lutego 2017

Premiera płyty Under Stars Amy Macdonald zbliża się dużymi krokami. Wkrótce też artystka wystąpi w Poznaniu.

Fani Amy Macdonald na jej nową płytę musieli czekać 5 lat. Album Under Stars ukaże się już w piątek 17 lutego.

Szkocka wokalistka sama przyznaje, że praca nad materiałem zajęła rekordowo dużo czasu, ale te dwa i pół roku prac pozwalają jej czuć się wyjątkowo dumną z czwartej płyty – informują organizatorzy poznańskiego koncertu.

Premiera płyty Under Stars stała się okazją do światowej trasy koncertowej, którą rozpocznie się w Europie. Ten poznański będzie okazją, by posłuchać nie tylko jej najnowszych utworów, ale też największych przebojów artystki.

Amy Macdonald jest wokalistką i autorką tekstów, specjalizującą się głównie w balladach. Na całym świecie sprzedała ponad 9.000.000 egzemplarzy płyt.

W naszym kraju Amy znana przede wszystkim z przeboju This Is The Life, który wydała mając zaledwie 18 lat. Na koncie ma między innymi pokonanie Adele, Duffy i Gabrielli Climi w rywalizacji o niemiecką nagrodę Echo Awards dla najlepszego debiutanta, tytuł najlepszego debiutu od czasów Amy Winehouse czy pierwsze miejsce singla This Is The Life w dziesięciu krajach. Jest ukochaną artystką w swoim kraju. Kilka lat temu została wręcz wybrana Osobowością Roku w Szkocji!

Amy Macdonald wystąpi w Poznaniu w hali MP2 (ul. Głogowska 14), w piątek 24 marca o godzinie 19:00.

Amy Macdonald

Amy Macdonald wystąpi w Poznaniu w hali MP2 (ul. Głogowska 14), w piątek 24 marca o godzinie 19:00. Bramy zostaną otwarte o 18:00. Bilety kosztują 120,00 i 140,00 złotych.

Amy Macdonald - new album

 

Użyte w artykule zdjęcia: fb / Amy Macdonald,

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.