Raper Sitek przybywa do Poznania

Autor: miarecki. Poznań, 8 Lutego 2017

Sitek to jeden z najlepszych polskich raperów młodego pokolenia. W ubiegłym roku miał miejsce jego solowy debiut na rynku muzycznym. Płyta „Wielkie sny” okazała się wielkim sukcesem zajmując 5 miejsce na Olis. Muzyk spotka się ze swoimi fanami w najbliższy piątek 10 lutego w salonie Empiku przy Placu Wolności. Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać z muzykiem, zdobyć autograf lub zrobić zdjęcie.

SitekSitek to wrocławski raper, który swoje swoją przygodę z muzyką zaczął w 2003 roku. Jego pierwszy zespół TWL (Terror w Liryce) tworzył ze swoim przyjacielem Poterą. W 2009 roku pokazał się w singlu „Czyja jest Gra” – udowadniając, że jest jednym z najbardziej utalentowanych raperów w Polsce.

Dotychczas wydał kilkanaście bardzo dobrze przyjętych luźnych utworów, które osiągnęły milionowe wyświetlenia w serwisie YT m.in.: ‘Ból’, ‘Pomóż mi wstać’. Gościnnie udzielił się m.in. na albumach takich artystów jak: donGuralesko, Donatan & Cleo, Chada, Quebonafide, White House.

“Wielkie sny” to pierwsza a zarazem długo oczekiwana płyta wrocławskiego rapera Sitka. Na albumie usłyszymy takich gości jak: Tede, Paluch, Białas, ReTo, JNR, Potera oraz Sztoss. Za muzyczną stronę odpowiadają: JNR, Bejotka, Gedz, Jorguś Killer, Deemz, Enzu, SoDrumatic, Essex, Sergiusz, Hanson oraz L Pro.

Użyte w artykule zdjęcia: empik - materiały informacyjne

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.