Szczepankowo

Zmiany komunikacyjne na Szczepankowie

uwaga roboty! Foto: uwaga roboty!Kierowców jadących przez Szczepankowo czekać będą utrudnienia komunikacyjne. Z powodu prac przy kanalizacji z objazdu korzystać też będą musiały autobusy.

Prace przy budowie kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami na terenie Szczepankowa, które spowodują utrudnienia komunikacyjne rozpoczną się w poniedziałek (14.07). Prowadzone one będą na ulicy Szczepankowo w rejonie skrzyżowania z ulicą Sierpową i ulicą Brzoskwiniową.

Dla samochodów zostanie zamknięty właśnie fragment ulicy Szczepankowo między ulicami Skibową oraz Gospodarską i Bobrownicką. Objazd zostanie poprowadzi nas ulicą Glebową.

Swoje trasy będą musiały zmienić również autobusy linii nr 54, 62 oraz linii nocnej nr 244 kursować będą objazdem przez ulice: Glebową i Skibową. Wrócą one na swoje zwykłe trasy w piątek 1 sierpnia.

W tym czasie nie doczekamy się na autobus na przystankach Porzeczkowa, Oliwkowa oraz Gospodarska. Zostaną natomiast zorganizowane przystanki tymczasowe na ulicy Gospodarskiej, Skibowej i na ulicy Glebowej.

Prace przy budowie kanalizacji sanitarnej mają zakończyć się z końcem lipca.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz