Na widelcu

Zbliża się Poznań Whisky Show

Glenfiddich  Foto: COLIN HAMPDEN-WHITE


Poznań Whisky ShowPierwsza edycja Poznań Whisky Show odbędzie się w poznańskiej Hali Arena w weekend 2 i 3 kwietnia. Od godziny 12:00 na odwiedzających czekać będą miedzy innymi rozmowy z autorytetami ze świata whisky, degustacje, master classes oraz stoiska największych producentów.

Przez 2 dni będzie można degustować, poznawać i odkrywać fascynujący świat whisky, whiskey i burbonów.

W największej hali widowiskowej w Poznaniu niezwykłe trunki zaprezentują najpopularniejsi producenci szkockiej whisky, pojawi się także wielu niezależnych bottlerów – mówi Krzysztof Maruszewski, organizator wydarzenia, założyciel firmy Stilnovisti – odwiedzający będą mogli spróbować również niezwykłych whisky z całego świata.

W ramach dodatkowych atrakcji uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu Vip Entrance. Ekskluzywną degustację poprowadzi Charles MacLean, autorytet i koneser whisky oraz Sir Colin Hampden-White, redaktor prowadzący Whisky Magazyn i redaktor naczelny Whisky Quarterly.

Organizatorami festiwalu jest firma Stilnovisti zajmująca się inwestycjami alternatywnymi w beczki whisky. Szczegóły znaleźć można na stronie www.poznanwhiskyshow.com

Poznań Whisky Show

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz