Na widelcu

Zapraszamy na Poznań Whisky Show

Poznań Whisky Show  Foto: STILNOVISTI

Rozmowy z autorytetami ze świata whisky, degustacje, master classes, stoiska największych producentów złotego trunku oraz propozycje od niezależnych bottlerów i wiele innych atrakcji czekać będzie na gości Poznań Whisky Show. Pierwsza edycja tego wydarzenia odbędzie się w poznańskiej Hali Arena już w pierwszy weekend kwietnia.

PODSTAWOWE JPGPo raz pierwszy w stolicy Wielkopolski koneserzy złotego trunku oraz osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z whisky będą mogły przez 2 dni degustować, poznawać i odkrywać fascynujący świat whisky, whiskey i burbonów.

Będziemy mieli dla was zaproszenia na to wydarzenie, które będzie można zdobyć w konkursie. Wystarczy śledzić nasze wpisy na naszych profilach na facebooku, twitterze (@lepszyPOZNAN) oraz Google +.

Whisky Show to prawdziwa gratka dla miłośników whisky. W największej hali widowiskowej w Poznaniu niezwykłe trunki zaprezentują najpopularniejsi producenci szkockiej whisky, pojawi się także wielu niezależnych bottlerów. Odwiedzający będą mogli spróbować również niezwykłych whisky z całego świata. – mówi Krzysztof Maruszewski, organizator wydarzenia, założyciel firmy Stilnovisti. – Whisky to moja pasja, dlatego postanowiłem stworzyć wydarzenie, które pozwoli jego uczestnikom zagłębić się w ten niezwykły świat. – dodaje prezes Maruszewski.

W ramach dodatkowych atrakcji uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu Vip Entrance. Ekskluzywną degustację poprowadzi Charles MacLean, niekwestionowany autorytet i koneser whisky, autor książek o whisky, oraz Sir Colin Hampden-White, redaktor prowadzący Whisky Magazyn i redaktor naczelny Whisky Quarterly, wieloletni współpracownik Timesa, New York Timesa oraz Decantera. Dużą atrakcją będzie także masterclass prowadzony przez autorów bloga Whiskymywife.pl.

W ramach dwudniowych biletów uczestnicy festiwalu będą mogli spróbować różnorodnych dramów dostępnych na festiwalowych stoiskach. Kupujący otrzymają kieliszek degustacyjny oraz opaskę festiwalową uprawniającą do degustacji.

Organizatorami festiwalu jest firma Stilnovisti – zajmująca się inwestycjami alternatywnymi w beczki whisky oraz sztukę, zarówno dla klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych, w Polsce i za granicą – a także Whisky Magazyn – pierwszy w Polsce magazyn poświęcony tematyce whisky – oraz Whisky Quarterly – luksusowy brytyjski kwartalnik dla miłośników i koneserów whisky.

Więcej szczegółów oraz ceny biletów można znaleźć na stronie:  www.poznanwhiskyshow.com oraz www.facebook.com/poznanwhiskyshow

Balvenie

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz