K U L T U R A

Zakamarki zapraszają na urodzinowe atrakcje

Przystań Sztuki - Bałtyk  Foto: Spółdzielnia PR / materiały prasowe

Poznańskie wydawnictwo Zakamarki zaprasza na swoje urodziny! W tym roku wydarzenie będzie inne niż przed pandemią. Zamiast do stanowisk warsztatowych organizatorzy zapraszają dzieci i dorosłych na rodzinny spacer po Jeżycach inspirowany fascynującą książką Jakoba Wegeliusa “Małpa mordercy”, a także na kilka innych atrakcji.

Szczególnie gorąco zachęcamy do uczestnictwa starsze dzieci i nastolatki, do których adresowana jest książka patronująca naszym urodzinom. Jednocześnie gra miejska i inne punkty programu zostały tak pomyślane, by mogły z nich skorzystać – i mamy nadzieję również dobrze się bawić – także starsze przedszkolaki, oczywiście w towarzystwie dorosłych – zaprasza Beata Witoń z działu promocji Zakamarków.

Wydarzenie odbywać się będzie w Przystań Sztuki między Concordią Design a Bałtykiem, w niedzielę 29 sierpnia 2021 w godz. 12:00-16:00.

12:00 do 12:30 – SPOTKANIE Z INDIAMI • Mandar Purandare – opowie o swoim kraju rodzinnym,pokaże, jak zawiązać na głowie turban, zaprezentuje orientalne instrumenty muzyczne • Zuzanna Kostrzewska, studentka indologii, zatańczy południowoindyjski taniec świątynny Bhartanatjam • Agnieszka Stróżyk, tłumaczka „Małpy mordercy”, przeczyta fragmenty powieści rozgrywające się w Indiach

Główny punkt programu: RODZINNA GRA MIEJSKA po Jeżycach śladami Sally Jones, start od 12:30 do 15:00 (koniec gry 16:00), start i meta na placu przy Concordii

Agnieszka Stróżyk, tłumaczka ponad 30 książek Zakamarków, będzie dedykować i podpisywać książki a tancerka Zuzanna Kostrzewska, poprowadzi warsztaty tańca indyjskiego.

Tego dnia w godzinach 12:00-16:00 na placu także • MEHENDI – malowanie rąk henną • WYSTAWA ilustracji i cytatów z „Małpy mordercy” • KIERMASZ książek Zakamarków w urodzinowych cenach – rabaty 30-50% (w tym przedpremierowo Niech żyje tata Alberta!)

Zakamarki - urodziny Foto: materiały prasowe
Użyte w artykule zdjęcia: Spółdzielnia PR / materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz