Jeżyce

Wypowiedz się! Jaki Golęcin? Jaka Rusałka?

Konsultacje dotyczące Strefy Płatnego Parkowania na Jeżycach  Foto: lepszyPOZNAN.pl / TD

Trwają konsultacje zorganizowane przez Urząd Miasta dotyczące zagospodarowania terenów Golęcina oraz okolic Rusałki.

Konsultacje dotyczące Strefy Płatnego Parkowania na Jeżycach Foto: lepszyPOZNAN.pl / TDOd 5 do 8 czerwca przy pomniku Starego Marycha w godzinach od 11.00-17.00 uruchomiony będzie specjalny punkt konsultacyjny, gdzie będzie można wypowiedzieć się na temat przyszłości tych obszarów. Dodatkowo, w czwartek o 17.00 zapraszamy do Cafe Misja na specjalną Poznańską Kawiarenkę Obywatelską poświęconą właśnie temu tematowi.

W dalszym ciągu można wypowiadać się za pośrednictwem ankiety internetowej Link będzie aktywny do 10 czerwca. Dotychczas wypełniło ją aż 1130 osób.

Miasto zaprasza także na debatę kreatywna z różnymi grupami mieszkańców, która odbędzie się 14 czerwca o godzinie 10.00 w Hotelu Olimp przy ul. Warmińskiej 1.

Dotychczas w ramach konsultacji odbyło się spotkanie warsztatowe z ponad 50 interesariuszami tj. przedstawicielami rad osiedli, klubów sportowych, instytucji publicznych i placówek naukowych oraz punkt konsultacyjny wystawiony na Golęcinie podczas festynu sportowego w dniu 24 maja br.

Raport z konsultacji stanowić będzie wkład społeczny do planowanego konkursu architektonicznego dla terenu Golęcina i Rusałki.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz