Zawady

Poważny wypadek na ul. Hlonda

Wypadek na ul. Nowe Zawady  Foto: lepszyPOZNAN/ag GSM

Wypadek na ul. Nowe Zawady Foto: lepszyPOZNAN/ag GSMNa ul. Hlonda (powszechnie mówi się o niej Nowe Zawady) tuż przed godziną 15:00 doszło do poważnie wyglądającego wypadku, w którym brały udział 3 samochody. Najpoważniej uszkodzony jest VW Caddy. Na miejscu są 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej i ratownicy medyczni. Na szczęście skończyło się tylko na stratach materialnych.

Zawracający na skrzyżowaniu VW Caddy nie zachował należytej ostrożności i zderzył się z nadjeżdżającym Volvo. Uderzenie było na tyle silne, że auta zahaczyły jeszcze o Audi. Z relacji świadków wynika, że zawracającemu Volkswagenowi pierwszeństwa ustąpił Mercedes zza którego wyjechał na drugim pasie wyjechało Volvo. To ono uderzyło w zawracający samochód. Kierowca Volvo twierdzi, że jechał z przepisową prędkością. VW Caddy wjechał mu dosłownie przed maskę i nie miał już szansy nic zrobić.

Najbardziej ucierpiały dzieci jadące w osobowym Audi. Jedno z nich, które siedziało przy drzwiach w które uderzył samochód, skarżyło się na ból głowy. Dwoje pozostałych było mocno przestraszone.

Po wypadku 3 pasmowa jezdnia w kierunku ul. Bałtyckiej zwężona była do jednego, lewego pasa pasa.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz