Aglomeracja

Włamali się do ciebie? Może poznasz swoje rzeczy?

Szkieły z Poznania zatrzymali ostatnio grupę włamywaczy, którzy przez ostatnie kilka miesięcy okradali domy w naszej metropolii. Udało się odzyskać część łupów.

Złodzieje włamywali się pod nieobecność mieszkańców do domu wyłamując okna. To co udało im się wynieść sprzedawali w lombardach lub znajomym.

Podczas naszej akcji zabezpieczyliśmy między innymi biżuterię, sprzęt komputerowy i elektroniczny, telefony, pieniądze oraz narzędzia służące do włamań – wyjaśniają policjanci – ponadto na jednym z ogródków działkowych na poznańskim Nowym Mieście odnaleźliśmy profesjonalną plantację konopi indyjskich, w której znajdowało się 70 roślin w różnym stadium rozwoju.

Cała zatrzymana trójka włamywaczy oskarżona została o kradzieże z włamaniem, paserstwo oraz uprawę konopi indyjskiej. Jeden ze złodziei trafił do aresztu tymczasowego, a wobec dwóch zastosowano policyjny dozór. Grozi im teraz nawet 10 lat więzienia.

Oto przedmioty znalezione przez policjantów. Jeśli rozpoznacie przedmioty, które w ostatni czasie wam ukradziono, powinniście skontaktować się ze szkiełami z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Można zadzwoni pod numery 61 841 30 90/97 lub 61 841 42 61 w godzinach od 8:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku lub pod całodobowy numer alarmowy 997.

Przedmioty odzyskane od złodziei

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz