Aglomeracja

Babi targ specjalnie dla młodych mam

Babi Targ organizowany przez Babiląd  Foto: Babiląd facebook /  www.kpictures.pl

Swappies party to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Na Mami targ zapraszają organizatorski cyklicznych Babich Targów.

Babi Targ (11.05.2014) MTPImpreza połączona jest z Targami Happy Baby gromadzącymi producentów, importerów i dystrybutorów zabawek, artykułów dla niemowląt i dzieci do 10 lat oraz rodziców. Bilet wstępu dla osób chcących wystawić się na Mamim BABIM TARGU kosztuje 22 zł i obejmuje wstęp na Targi Happy Baby.

Mami Babi Targ to specjalna edycja Babiego Targu dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę.

Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg. Dzieci szybko wyrastają z odzieży, a ubranka, zwłaszcza u maluchów nie niszczą się tak szybko. Szkoda je wyrzucać i w rezultacie często zalegają w szafach.

Mami BABI TARG – niedziela – 18. października 2015, g. 12.00- 15.00, Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 5 (antresola), wstęp biletowany.

Babi Targ (11.05.2014) MTP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz