Oborniki

Wielki Jarmark Świąteczny już w niedzielę

Świąteczny klimat panować będzie na obornickim Rynku już w najbliższą niedzielę. Podczas kolejnej edycji Wielkiego Jarmarku Świątecznego będzie odpowiednia muzyka na żywo, ozdoby, a w powietrzu unosić się będzie aromat świątecznych potraw. Gwiazdą tego dnia będzie Mateusz Ziółko, który wystąpi tu z zespołem.

Wszystko zacznie się już o godzinie 10:00. Pierwszym, ale oczywiście nie ostatnim, zespołem który pojawi się na scenie będzie obornicki Brass Band. Świętował on niedawno swoje 6 urodziny.

Choć pozostaniemy w świątecznym klimacie na scenie nie będzie jednorodnie – zapowiadają organizatorzy – tuż po instrumentach dętych usłyszymy utalentowanych wokalistów z zespołu Taldeo oraz młodzież spod skrzydeł Mariana Żurowskiego, a gratką dla miłośników klasyki będzie mini-koncert chóru Con Brio.

Podczas tegorocznej edycji Wielkiego Jarmarku Świątecznego także pachnieć mają pierniki, świąteczne pierogi oczarują swym smakiem. Tych aromatów i smaków kojarzących się z tym czasem będzie zdecydowanie więcej. Na obornickim Rynku swą ofertę zaprezentuje blisko 50 wystawców. Nie zabraknie na pewno świątecznych specjałów z regionu i nie tylko.

Smakowicie będzie też na scenie, na której w świątecznym kulinarnym show wystąpią utalentowani uczniowie z Zespołu Szkół w Objezierzu oraz Wojtek Zys, uczestnik ostatniej edycji programu Masterchef – dodają organizatorzy.

Gwiazdą tego dnia będzie Mateusz Ziółko, który z zespołem wystąpi na zakończenie Jarmarku. Podczas koncertu usłyszymy utwory solowe tego artysty, a także największe i najbardziej popularne przeboje poprockowe. Nie zabraknie również kolęd oraz znanych piosenek świątecznych.

Oto ramowy program tegorocznego Wielkiego Jarmarku Świątecznego:

10:30 – Brass Band Oborniki

11:30 – wokaliści Obornickiego Ośrodka Kultury, Taldeo

12:30 – kulinarne show uczniów Zespołu Szkół w Objezierzu oraz Wojciecha Zysa (uczestnik Masterchefa)

14:30 – Chór Con Brio

16:00 – Mateusz Ziółko z zespołem

Użyte w artykule zdjęcia: freestocks.org

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz