smaczneGO

Wielka Szama na Stadionie, czyli największy zlot foodtruckowy w Wielkopolsce!

Wielka Szama na Stadionie - Poznań - 07.04.2019 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Wielka Szama na Stadionie - Poznań - 07.04.2019 r.

Po wyjątkowo długim oczekiwaniu w domu, chce się wyjść na świeże powietrze, pobawić i zjeść coś dobrego pod chmurką. Idealna okazja do zrealizowania wszystkich tych pragnień nadejdzie już 12 i 13 września. A to za sprawą Wielkiej Szamy, która powraca do stolicy Wielkopolski. Impreza odbędzie się na parkingu przy Stadionie Miejskim.

W jednym miejscu i jednym czasie będzie można posmakować najbardziej egzotycznych kuchni z najodleglejszych zakątków świata: Dalekiego Wschodu, Indii czy Meksyku, a także równie kuszących kąsków kuchni europejskiej. Wielbiciele streetfoodowej klasyki także znajdą to, co lubią najbardziej: solidnego burgera, grubo krojone frytki i inne sprawdzone dania.

Z każdą edycją Wielka Szama organizuje coraz więcej imprez towarzyszących samemu „szamaniu”. W tym roku dużo zabawy szykuje się zarówno dla młodszych, jak i starszych. Dzieciaki będą mogły wyszaleć się na bajkowych dmuchańcach i nauczyć się puszczać wielkie bańki mydlane. Zapowiada się przednia zabawa!

Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w biciu rekordu w jedzeniu burgera na czas.

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia.

Co: Wielka Szama w Poznaniu
Kiedy: 12-13 września2020
O której: sobota 12-21, niedziela 12-20
Gdzie: Stadion Poznań, ul. Bułgarska 17
Wstęp bezpłatny!

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz