smaczneGO

Już za tydzień Wielka Szama na Stadionie

Wielka Szama na Stadionie - Poznań - 07.04.2019 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Wielka Szama na Stadionie - Poznań - 07.04.2019 r.

Trochę ponad tydzień pozostał do kolejnej Wielkiej Szamy, która odbędzie się 12 i 13 września. Tradycyjnie już miejscem spotkania miłośników food trucków będzie parking przed Stadionem Miejskim. Jedną z atrakcji imprezy będzie konkurs jedzenia na czas burgera.

W jednym miejscu i jednym czasie będzie można posmakować najbardziej egzotycznych kuchni z najodleglejszych zakątków świata: Dalekiego Wschodu, Indii czy Meksyku, a także równie kuszących kąsków kuchni europejskiej. Wielbiciele streetfoodowej klasyki także znajdą to, co lubią najbardziej: solidnego burgera, grubo krojone frytki i inne sprawdzone dania.

Z każdą edycją Wielka Szama organizuje coraz więcej imprez towarzyszących samemu „szamaniu”. W tym roku dużo zabawy szykuje się zarówno dla młodszych, jak i starszych. Dzieciaki będą mogły wyszaleć się na bajkowych dmuchańcach i nauczyć się puszczać wielkie bańki mydlane. Zapowiada się przednia zabawa!

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia, dostępnym TUTAJ.

Co: Wielka Szama w Poznaniu
Kiedy: 12-13 września2020
O której: sobota 12-21, niedziela 12-20
Gdzie: Stadion Poznań, ul. Bułgarska 17
Wstęp bezpłatny!

Wielka Szama Poznań 2020 Foto: materiały organizatora
Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz