POZnań

Weekendowa sala zabaw dla maluchów!

rowerek dziecięcy  Foto: sxc

rowerek dziecięcy Foto: sxcSzaro, buro, pada i wieje, a Twoje dziecko roznosi energia? Musisz pilnie zrobić zakupy i nie chcesz zabierać tam malucha ze sobą? Obiecałaś starszemu rodzeństwu kino w niedziele? Jest sposób!

Już od najbliższej soboty (27.08) będzie można zostawić dziecko pod fachową opieką w Ośrodku SILOE przy ul. Górna Wilda. Zapraszamy do zabawy w przytulnych salach na parterze nowego bloku – zachęca Danuta Mączyńska z Ośrodka – w soboty i niedziele dzieci będą mogły spędzić czas w przytulnej, czystej sali, w której czekają zabawki, koleżanki i koledzy w zbliżonym wieku.

Dzieci mają do dyspozycji dwie sale. W mniejszej bawić się mogą dzieci do 3 lat, a większa przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Jest także pokoik dla rodziców, gdzie w spokoju można napić się kawy lub herbaty.

Dzieci przychodzące na zabawę muszą być zdrowe a więc bez infekcji, przeziębienia, kataru – tłumaczy Danuta Mączyńska – na salę wchodzimy bez butów w skarpetkach z ABS. Dodaje również, że ze względu na bezpieczeństwo sanitarne nie wolno wnosić na teren Ośrodka napojów i żywności z zewnątrz. Zapewniamy wodę, a soki, herbatniki, owoce oraz kawę i herbatę po bardzo korzystnych cenach – przekonuje.

Wszystkie najnowsze informacje dotyczące weekendowej sali zabaw znajdziecie Państwo na profilu facebookowym Ośrodka (kilkaj tutaj). Można również zadzwonić: 606 495543.

Ośrodek SILOE zaprasza do weekendowej sali zabaw przy ulicy Górna Wilda 99D od 9:00 do 20:00.

Ośrodek SILOE Foto: Ośrodek SILOE

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz