Luboń POZnań

To on robił skok na SKOK!

Zdjęcie poszukiwanego w sprawie napadów na SKOK'i - 25.08.2011 r.  Foto: KMP Poznań

Poznański Wydział Kryminalny KMP poszukuje sprawcy rozbojów napadów na placówki bankowe SKOK’u.

Do napadu doszło w placówce bankowej SKOK Wielkopolska  przy ul. Kościuszki 51 w Luboniu w piątek 19 sierpnia. Do środka wszedł mężczyzna trzymający pistolet, bądź przedmiot tylko go przypominający. Grożąc pracownicy banku zażądał wydania pieniędzy, po czym uciekł w nieznanym kierunku.

Ten sam mężczyzna po raz kolejny w podobny sposób zaatakował wczoraj w Poznaniu. Tym razem celem stała się placówka  SKOK Chmielewskiego na ul Głogowskiej 114a. O tym napadzie pisaliśmy wczoraj (zobacz tutaj) po informacjach przesłanych na maila news@lepszyPOZNAN.pl.

Zdjęcie poszukiwanego w sprawie napadów na SKOK'i - 25.08.2011 r. Foto: KMP PoznańPoszukiwany mężczyzna ma około 25 – 30 lat i około 170 cm wzrostu.  Ma też średnią budowę ciała, włosy ciemne, krótko przycięte, z dużymi zakolami.
Ubrany był w czarny t-shirt z żółtym nadrukiem, jasne spodnie z nogawkami typu ¾ i sportowe buty, białe skarpetki. Przez ramię przewieszoną miał szarą bluzę.

Osoby posiadające informacje na temat sprawcy rozboju proszone są o kontakt telefoniczny pod numerami 618412590 lub 512309657 w godzinach od 8 do 15 lub pod numerem 997 czynnym przez całą dobę.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz