BizNews

UberEATS w Poznaniu?

UberEATS w Poznaniu?  Foto: UberEATS

Czy usługa UberEATS będzie wkrótce dostępna w Poznaniu? Wszystko wskazuje na to, że tak. Zamawiać jedzenie z różnych restauracji dzięki tej aplikacji można już od kilku miesięcy w Warszawie. 

Pierwsze pogłoski o tym, że Uber oprócz przejazdów będzie oferował również dostawy jedzenia z różnych restauracji i barów pojawiły się w lipcu. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy firma ta prowadziła już wtedy rozmowy z poznańskimi restauratorami na temat współpracy. Jeden z nich informował, że usługa ma zostać uruchomiona we wrześniu.

Zarówno wtedy, jak i dzisiaj przedstawicielka Ubera w Polsce nie potwierdziła i nie zaprzeczyła tym plotkom.

Poznań jest na liście miast, które bierzemy pod uwagę planując dalszy rozwój aplikacji UberEATS w Polsce, ale za wcześnie jeszcze, by mówić o szczegółach – odpowiedziała nam Magdalena Szulc.

Tymczasem na portalach ogłoszeniowych pojawiły się właśnie oferty pracy dla osób, które chciałyby pracować jako dostawcy w ramach usługi UberEATS w Poznaniu. Można w nich przeczytać, że ma to być doskonała okazja do dorobienia sobie lub stałej pracy. Poszukiwane są m. in. osoby lubiące jeździć samochodem, studenci chcący pracować dorywczo między zajęciami.

Nowy produkt Ubera, dowóz jedzenia rusza właśnie w Poznaniu! – czytamy w ogłoszeniu – sprawdź ile możesz zarobić dostarczając zamówienia z najlepszych restauracji na terenie Poznania bez sztywnego grafiku, z przejrzystymi zasadami i płatnościami co tydzień.

By pracować jako dostawca UberEATS trzeba mieć smartfon, samochód (w tym wypadku oczywiście trzeba mieć prawo jazdy), skuter lub rower i przedstawić zaświadczenie o niekaralności.

Uber obiecuje pracę bez żadnych sztywnych ram czasowych, dyżurów i minimalnej liczby godzin do przepracowania, zlecenia z popularnych restauracji oraz… gwarancje godzinowego zarobku od początku współpracy.

By zamówić jedzenie trzeba zainstalować osobną aplikację i zalogować się tymi samymi danymi jak w aplikacji Uber. W tej chwili przeczytamy w niej tylko komunikat:

Wkrótce tu będziemy. Jeszcze nas nie ma na miejscu. Powiadomimy Cię, kiedy będziemy w pobliżu.

Użyte w artykule zdjęcia: UberEATS

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Jeśli zamierzasz zarejestrować się jako dostawca to skorzystaj z kodu, dostaniesz stówę na start a i mnie coś skapnie 😉 Kod: […]