DLA STUDENTA

U nas się kręci – przyznają na UAM’ie

kamera  Foto: sxc

kamera Foto: sxcZ kręceniem filmów jest jak ze śpiewaniem. Każdy może to robić, ale nie każdy powinien. Tylko trzeba się o tym przekonać. Studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza mają teraz doskonałą okazję, by spróbować swych sił w konkursie na film promujący ich uczelnię. Czasu na kręcenie jest jednak coraz mniej.

Zdaniem organizatorów konkursu to właśnie studenci najlepiej znają mocne strony Uniwersytetu i tym samym potrafią przekonać do zainteresowania się tą uczelnią. Konkurs “U nas się kręci” to doskonała okazja, aby połączyć reżyserską pasję ze studencką fantazją i wiedzą z zakresu promocji – przekonują organizatorzy.

Oprócz satysfakcji i dobrej zabawy przy produkcji twórcy najlepszych filmów mogą liczyć na nagrody. Pierwsze miejsce to 1.000 zł, drugie 600 i trzecie 400 złotych.

Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie studenci I i II stopnia studiujący w trybach: stacjonarnym lub niestacjonarnym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Dodatkowe informacje na temat konkursu amatorzy filmowania znajdą na Portalu Studenta strony www.amu.edu.pl.

Nagrania zapisane na płytach CD oraz DVD należy dostarczyć do Biura Prasowego UAM w budynku Rektoratu przy ul. Wieniawskiego 1, do pokoju 315C, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30. Ostateczny termin ich zgłoszenia mija z końcem kwietnia.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz